0,00 Kč0
Těstoviny BARILLA bez lepku - Penne Rigate 400 g DMT 7/2024
10% SlevaAkce

Těstoviny BARILLA bez lepku - Penne Rigate 400 g DMT 7/2024

Vyprodáno

70,11 Kč vč. DPH77,90 Kč (10%)
+
Firma Barilla je italská rodinná firma s tradicí již od roku 1877 a jejich těstoviny teď seženete snad už po celém světě. Vždy tomu však tak nebylo a já si dodnes pamatuji, jak jsem při návštěvách italských, rakouských a francouzských supermarketů obdivovala všechny ty orginální a rafinované tvary těstovin, které v Barille vyrábějí. Nedovedete si představit moji radost, když jsem zjistila, že se tento tradiční výrobce zaměřil také na těstoviny v provedení bez lepku a už také vím, že je jejich rýžovo-kukuřičné provedení nad očekávání vydařené.

Do e-shopu jsme pro Vás vybrali tu největší klasiku - spaghetti, penne (dutinky), fusilli (vřetena) a tortiglioni (potrubí). 

Spaghetti jsou naprostá klasika a díky své univerzálnosti nesmí chybět v žádné spíži. Děti si je asi dají nejraději s kečupem a sýrem, já je mám ráda v pikantní verzi arabiata (olej, chilli a spousta parmezánu) nebo úpravě carbonara (uhlířské špagety s česnekem, slaninou, vejcem a parmezánem). Hodí se však i k boloňské nebo jakékoliv jiné omáčce a můžete je také zapékat. 

Fusilli mají svůj původ ve středu jižní Itálie a jejich název je odvozen od slova „fuso“, neboli vřeteno. Tvar těstovin je tvořen třemi malými křídly harmonicky zatočenými do spirály, díky kterému těstoviny krásně drží omáčku. Fusilli jsou vynikající k masovým či smetanovým omáčkám. Vyzdvihují však skvělou chuť jakékoli omáčky. Pokud hledáte kreativní recept, vyzkoušejte spojení s pistáciovým pestem a cherry rajčaty. 

Penne jsou krátké, duté těstoviny se zkosenými hranami. 

Tortiglioni
jsou druh těstovin, podobný rigatoni, ale větší a s hlubšími drážkami, které se kolem těstovin točí. Velký průměr a hluboké drážky jsou ideální pro zachycení omáček po celém povrchu těstoviny. Vyzkoušejte je třeba s houbovou smetanovou omáčkou nebo je zapečte ve stylu "pasta al forno".

Velmi oblíbené jsou i Tagliatelle. Už delší dobu však máme v dodávkách výpadek. Koukněte se na Tagliatelle od Le Veneziane nebo od La Asolane. Historie nám říká, že inspirací pro Tagliatelle byly vlasy Lucrezie Borgie a byly jí věnovány poetickým a zručným šéfkuchařem při příležitosti její svatby s Alfonsem d'Este: žádný jiný tvar těstovin si nemůže nárokovat tak romantický původ. Barilla se řídí touto tradicí a nabízí vám Tagliatelle připravené z řádně vyváleného těsta a s drsným a pórovitým povrchem pro vyzdvihnutí chutí všech omáček. Tagliatelle se perfektně hodí k omáčce Bolognese, která má tradici v regionu Emilia-Romagna. Tyto těstoviny jsou rovněž vynikající se smetanovou omáčkou a zeleninou, protože jejich hrubá textura podpoří spojení s každou omáčkou.

Způsob přípravy:
 Těstoviny vložte do vařící osolené vody (1 l vody/ 7 g soli/ 100 g těstovin) a za stálého míchání vařte po uvedenou dobu. Uvařené těstoviny sceďte a ihned podávejte.
Kód: 315
Výrobce: Barilla
Země původu: Itálie
Složení: Bílá kukuřičná mouka (65%), žlutá kukuřičná mouka (29,5%), rýžová mouka (5%), voda, emulgátor mono-diglyceridy mastných kyselin.
Velikost balení: 400 g
Skladování: Skladujte na suchém a temném místě
Energetická hodnota (kj/kcal): 1524/359
Tuky (g): 1.8
Z toho kyseliny (g): 0.5
Sacharidy (g): 78.7
Z toho cukry (g): 1.7
Vláknina (g): 1.1
Bílkoviny (g): 6.5
Sůl (g): 0
Alergeny bez alergenu